Compare“RAYBAN 9066V 3752 47 (KIDS SIZE)” has been added to the compare list
RAYBAN 9066V 3752 47 (KIDS SIZE)
| Lens Size | 47 mm |
| Nose Bridge Length | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Unisex |
| Material | Acetate |
| Shape | Wayfarer |
| Front Colour | Blue |
| Temple Colour | Red |
| Lens Colour | Clear |
| Style Tip | This shape is best suited for oval / round faces. |
Brand: Rayban
₹4,300.00
10
People watching this product now!
Payment Methods:
